Produkty

Wyszukiwarka produktów

Producent:
Symbol produktu:

Tu jestes: Strona główna Praca

Inżynier sprzedaży-konsultant techniczny

Aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży - Konsultant techniczny - Automatyk

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku Inżyniera sprzedaży - Konsultanta technicznego obejmuje doradztwo i sprzedaż produktów oraz rozwiązań technicznych firmom i zakładom produkcyjnym z branży automatyki przemysłowej.
Jest to połączenie pracy inżyniera i handlowca.

Możliwe dwa warianty pracy:
1. Dla osób z woj. mazowieckiego praca w biurze w Warszawie oraz spotkania w terenie z klientami w wymiarze 1-2 dni tygodniowo.
2. Dla osób z woj. śląskiego i dolnośląskiego umawiane samodzielnie spotkania z klientami na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego oraz obecność w siedzibie firmy w Warszawie około raz w miesiącu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka lub pokrewny
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży automatyki przemysłowej

Oczekujemy:
kreatywności, chęci rozwijania swoich umiejętności zarówno technicznych jak i handlowych, otwartości na kontakty z ludźmi, samodzielności w organizowaniu czasu pracy, znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie.
Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny docelowo (po przyuczeniu) mieć podstawową wiedzę z jednego lub kilku działów naszej oferty produktowej dostępnej na stronie www.trautomatyka.pl

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- wsparcie w rozwoju wiedzy technicznej związanej z naszym asortymentem
- duże możliwości samodzielnego zarządzania czasem pracy oraz rozwoju zawodowego
- samochód służbowy.
po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (stała pensja oraz prowizja od wyników sprzedaży)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, mile widziany list motywacyjny) na adres

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TR Automatyka z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest TR Automatyka z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Krótka informacja o firmie:
Firma TR Automatyka jest dynamicznie rozwijającą się firma działającą w branży automatyki przemysłowej.
Jako jeden z liderów na rynku, oferujemy sprzedaż i kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie urządzeń automatyki obiektowej AKPiA. Specjalizujemy się w obsłudze stref Ex.
Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wielu wiodących producentów, często na wyłączność w Polsce.

Ilość artykułów: 0

Szczegóły >

Nowy sygnalizator przepływu WY

Nowy sygnalizator przepływu model WY firmy Meister Strömungstechnik

2016-03-09 19:07:29
Subskrybuj kanał Aktualności

Nowe produkty

Tagi

sygnałów wody cecha zakresy sygnalizator SPDT sprawdzic pomiar odwrotną Sygnał Przyłącze IECEx sygnalizacja elementy sygnału zgodny katalogowa Temperatura Error Pliki

Szczegóły >

Strona główna | Mapa strony